Stepaři z T-Group se utkají o titul T-Group G.O.A.T.

I přes náročnou online dobu se neustále snažíme dělat maximum pro to, aby stepaři z T-Group měli dostatek příležitostí na sobě pracovat a zlepšovat se. Společně s online lekcemi, které mají všechny děti několikrát týdně, velkým množstvím předtočeného materiálu, menších projektů a nově i s venkovními kondicemi, bude tento projekt další možností, jak se stepařsky realizovat v době pandemie. 

Rozhodli jsme se zopakovat úspěšný projekt T-Group Goals, tentokrát ale ještě kvalitněji a pečlivěji než v prvním případě. Věříme, že i při postupném návratu do studia (zatím tedy spíše před studio na venkovní tréninky), bude i tento projekt příjemným zpestřením. 

Pro naše stepaře budou na YouTube připraveny krátké stepařské výzvy, které budou postupem času podle chuti a nálady plnit a soutěžit o titul T-Group G.O.A.T. (Greatest of all time). Obtížnost výzev se bude postupně stupňovat a dostat se až na vrchol pomyslné pyramidy výzev nebude jen tak. 

Už v první řadě T-Group Goals nás velmi mile překvapila snaživost našich členů a jejich chuť překonávat sami sebe i v této náročné době. 

Nemůžeme se dočkat návratu do studia, do té doby ale aspoň tímto způsobem můžeme dělat to, co milujeme. Těšíme se na vaše videa a brzy na viděnou ve studiu!