Zaplnili jsme Svoboďák!

Obrovský úspěch se podařil T-Group dva dny před Štědrým dnem. Vystoupili jsme na Brněnských Vánocích a poprvé v historii se českým stepařům podařilo zaplnit náměstí Svobody! Zároveň jsme dostali předčasný vánoční dárek v podobě mohutného potlesku, když dozněly poslední údery z naší show! Standing ovation bylo samozřejmostí, a to nejen proto, že si nebylo kam sednout.  

Představila se celá řada mladých talentů z T-Group. Ukázali se noví mistři světa, velké skupiny i sólisté. Jako překvapení pro diváky jsme si připravil hosta z USA – Cory Lunny, která je mistryní světa a vystoupila společně s mistrem světa a zakladatelem studia Tobiášem Koširem. 

Celou show pak uzavřela choreografie, kterou jste mohli vidět i ve finále Česko Slovensko má talent 2019. Když doznívaly poslední tóny písně Bohemian Rhapsody  a Tobiáš se Sárou doprovázeni velkou skupinou stepařů naposledy udeřily okovanými botami do pódia, naskakovala divákům i pod zimními bundami husí kůže. Ti, kteří si toto vystoupení nenechali ujít, toto tvrzení určitě podpoří. 

Celým programem provázel skvělý Zdeněk Junák, který sršel humorem a dobrou náladou, kterou ihned po začátku vystoupení přenesl na diváky a stepaře. Ti pak podali v těžkých podmínkách fantastický výkon a společnými silami tak připravili zaplněnému náměstí krásné stepařské odpoledne. My slavnému brněnskému herci za jeho jedinečný moderátorský um a ochotu mrznout s námi moc děkujeme a věříme, že se s ním na pódiu ještě uvidíme. 

Svůj první kalendářní rok T-Group zakončilo přivítáním Vánoc a teď už se všichni připravujeme na společného Silvestra v našem studiu!

Vystoupení na náměstí Svobody

22.12. vystoupili stepaři T-Group na náměstí Svobody! Celým vystoupením nás provázel Zdeněk Junák!

« z 4 »