8. 2. 2020

Adam Košir

První valná hromada a hodnoty T-Group

Jako spolek musíme aspoň jednou ročně udělat valnou hromadu, kde se potkají členové a zhodnotí působení spolku za poslední rok.

V T-Group jsme se ale rozhodli, že obligátní a často nudné setkání pojmeme trochu jinak a představíme naše studio v novém kabátě cílů a hodnot, které budou základem naší dlouhodobé práce s dětmi.

Na tuto mimořádnou akci přišlo více než 70 našich členů, čehož si jako studio velmi vážíme. K valné hromadě se vyjádřila také jedna ze zakladatelek studia Marie Koširová. “Jsme nadšení, že přišlo tolik lidí, kteří se chtěli dozvědět  více o tom, jaké úžasné věci plánujeme do budoucna. Věřím, že se podaří nastavené cíle splnit a budeme se držet těch správných hodnot,” zhodnotila.

Na valné hromadě jsme představili mimo jiné následující:

1) Dlouhodobé i krátkodobé cíle, ke kterým chceme ve studiu směřovat. Klademe důraz na proces, poctivou a pravidelnou práci našich členů. 
2) Plán rozšiřování T-Group (rekonstrukce třetího sálu, přestavba vstupního prostoru, instalace nových topení do chodby a mnoho dalšího).
3) Provozní Řád T-Group Dance Studio s jasně stanovenými pravidly pro naše stepaře a tanečníky. Součástí řádu je i etický kodex, který je souborem hodnot, kterými se chceme v našem studiu řídit.
4) Kurz pro budoucí trenéry T-Group PRO, kde se naši členové pod vedením studiových i externích lektorů vzdělávají a připravují na svou budoucí trenérskou kariéru. 
5) Seznam institucí a osobností stepařských a sportovních, se kterými T-Group spolupracuje. A že to jsou velká jména! Ruben Sanchez, Cory Lunny, festival Dance United a mnoho a mnoho dalších. 
6) Festivaly a akce, kam budeme posílat naše členy. Stepařský festival v Bostonu, v Oděse, v Praze, týdenní soustředění v našem studiu, závěrečná show T-Group a tam náš seznam ani zdaleka nekončí.

Kdybychom měli vypsat vše, co v době blízké i vzdálené chceme v T-Group udělat, s kým spolupracovat, na jaké akce vycestovat, byl by text ještě mnohem delší. My ale dáme raději přednost činům. Proto tedy s radostí oznamujeme, že první část rekonstrukce začala, trenérský kurz je v plném proudu, připravujeme se na festivaly i MČR a každý den děláme maximum pro to, aby nám všem bylo v T-Group dobře.

https://t-group-dance.cz/wp-content/uploads/2020/06/Valná-hromada_T-Group_prezentace-1.pdf 

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

9. 12. 2019

Adam Košir

Máme první PROMO video

Podařilo se! Máme první propagační video pro T-Group.

1. 8. 2019

Adam Košir

Založili jsme nové studio

1. 8. 2019

1. 8. 2019

Adam Košir

Daniel Borak pro T-Group

19. srpna jsme spustili naše webové stránky. Najdete na nich všechny informace o studiu, fotky a videa. Pravidelně budeme stránky aktualizovat, abyste vždy byli v obraze.

12. 12. 2019

Adam Košir

T-Group má mistry světa

Na přelomu listopadu a prosince roku 2019 se členové T-Group zúčastnili Mistrovství světa ve stepu.

Všechny články