1. 3. 2022

Adam Košir

Začíná přihlašování na T-Group příměšťák 2022!

A je to tady! Od 8. do 12. srpna a od 15. do 19. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťáky s mistry světa. Tanec ✅, step ✅, herectví ✅, akrobacie✅. To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou. Po loňské velmi úspěšné premiéře navazujeme letos hned dvěma příměstskými tábory s vašimi oblíbenými lektory a tanečníky!

Chcete do toho jít s námi? Vyplňte přihlášku a zajistěte si ten nejlepší možný vstup do světa stepu, tance a umění.

Kapacita příměšťáku je omezena! Kvalita a individuální přístup jsou totiž u nás na prvním místě! 

Program:

15 našich zkušených lektorů připravuje pro děti na taneční a stepařský příměstský tábor celou řadu skvělých aktivit, které se všechny ponesou v duchu tématu Piráti. Děti se mohou těšit na lekce stepu, tance, akrobacie, herectví, základů atletiky a zdravého pohybu, to vše hravou formou. Děti si užijí nejen zázemí nově zrekonstruovaných tanečních a stepařských sálů, ale také venkovních prostor v prostředí Zamilovaného hájku a blízkého okolí Řečkovic.

Celý příměstský tábor svou účastí a vedením lekcí zaštiťuje Tobiáš Košir – devítinásobný mistr světa ve stepu, v loňském roce oceněn mezinárodní taneční organizací IDO jako nejúspěšnější soutěžní světový tanečník, finalista Česko Slovensko má talent 2019, zakladatel a Head Choreographer T-Group Dance Studio. Náš tým lektorů je tvořen tanečníky, stepaři, herci a trenéry, kteří mají obrovské zkušenosti s prací s dětmi a dlouhodobě se podílí i na vedení kurzů přímo v T-Group.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

 

  • MUSÍ MÍT DÍTĚ VLASTNÍ STEPAŘSKOU OBUV?

Nemusí. Ve studiu máme stepařské boty k zapůjčení zdarma.

 

  • PRO KOHO JE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VHODNÝ?

Vhodnou věkovou skupinou jsou děti od čtyř do deseti let. Nemusí mít žádné zkušenosti s tancem ani stepem, na T-Group příměšťáku se budeme těšit na všechny děti, které mají rády pohyb a zábavu. 

 

  • KDO LEKCE POVEDE?

Několik lekcí povede sám zakladatel studia a devítinásobný mistr světa ve stepu Tobiáš Košir. O zbytek programu se postarají nejrůznější lektoři, kteří primárně vedou lekce v T-Group. Celkem se o děti bude starat 15 trenérů, tanečníků, stepařů a herců.

 

  • CO SE DÍTĚ NA PŘÍMĚŠŤÁKU NAUČÍ?

V průběhu příměstského tábora si děti osvojí základy různých tanečních stylů, u nejmenších pak tanec obecně. Dále se naučí propojovat taneční prvky s akrobacií a hravou formou si otevřou brány do světa tance a umění. Dalšími prvky příměšťáku budou také lekce základů gymnastiky, atletiky, správného držení těla a mnoho dalšího. 

 

  • MÁ T-GROUP KURZY PRO MALÉ DĚTI I MIMO PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR?

Samozřejmě! Každý rok nabízíme několik kurzů, které jsou vhodné pro děti od čtyř let. Hlavním kurzem je step pro začátečníky, dále pak nabízíme pro nejmenší taneční a pohybovou přípravku, kde se teprve děti samy rozhodují, který taneční styl jim bude nejvíce vyhovovat. Dále u nás ve studiu nabízíme kurzy jazz dance, creative dance, contemporary, street dance a kondičního a kompenzačního tréninku.

8.-12.8.2022 + 15.-19.8.2022

Příměšťák 2022

8:30-16:00

T-Group Dance Studio

Příměšťák 2022

13 fotek, 2 videa

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

25. 8. 2021

Adam Košir

Přihlaste se do T-Group a stepujte s mistry světa!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V T-GROUP 30. 8. – 3. 9. od 10 do 18 hodin! Přijďte se podívat do našich krásných prostor na adrese Karásek 2245/1f v brněnských Řečkovicích a přihlaste se do T-Group!

28. 8. 2020

Adam Košir

Máme týden otevřených dveří v T- Group!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V T-GROUP 1.-4. září od 13 do 19 hodin!

5. 8. 2022

Adam Košir

Prázdniny zakončíme ve velkém stylu

Prázdniny letos zakončíme T-Group Summer Jamem 2022. Poslední den náročného soustředění se odměníme posezením a stepařskou improvizací na umělou a letos dokonce i živou hudbu v restauraci Stará prádelna.

23. 8. 2021

Adam Košir

T-Group Summer Jam 2021 se blíží!

Prázdniny letos zakončíme ve velkém stylu. Dva měsíce plné tréninků a poslední týden nabitý intenzivními lekcemi na soustředění. To už si zaslouží odměnu. A tak pořádáme dosud největší společenskou akci našeho studia!

Všechny články