Čeká nás T-Group soustředění 2021!

Naváže T-Group na loňské skvělé soustředění? 

Blíží se konec srpna a s ním přichází i druhé velké T-Group soustředění pro soutěžní stepaře. Po velkém úspěchu loňského soustředění se i letos těšíme, že týden intenzivní přípravy dodá všem našim tanečníkům jistotu a chuť se dále zlepšovat na našich kurzech od začátku nového školního roku.

Týden plný tance, stepu, workshopů a přednášek!

V týdnu od 23. do 27. srpna vždy od 8:30 do 18:00 budou všichni naši stepaři trénovat, aby se připravili na první velkou T-Group show v Divadle Radost, MČR ve stepu a případně i mistrovství světa!

Příprava na soutěž i osobnostní rozvoj!

Náplní soustředění bude zejména trénink a ladění všech tří formací, které nás budou na soutěžích reprezentovat, dále produkce, speciální choreografie na show v Divadle Radost, ale také stepařská improvizace, technika, cutting contest a mnoho dalšího. 

Z taneční části se můžou naši stepaři těšit na jazz dance, creative dance, contemporary, balet, základy tanečního bojového umění a to ani zdaleka není všechno. 

Herci, trenéři a pedagogové

Z externích lektorů představí své umění herečka Pavla Vitázková se svými workshopy, baseballový a pohybový trenér Marián “Čočo” Krásny s lekcemi zdravého pohybu. Po loňském úspěchu se vrací i workshopy akrobacie a gymnastiky. Samozřejmě chystáme i několik překvapení, na která si ale budete muset počkat až na samotné soustředění. 🙂

Uzavření online období a vize do budoucna

Nedílnou součástí soustředění bude také vyhodnocení výsledků soutěží z doby karantény, kdy naše studio bylo zavřené, ale stepaři na sobě přesto pracovali v domácím prostředí prostřednictvím online lekcí. Mimo jiné proběhne i přednáška T-Group Standards. Ta má za cíl představit členům směr, jakým se studio ubírá a vize, které do budoucna má. Po loňské přednášce na podobné téma se do fungování studia zapojilo daleko více členů, a i díky tomu se poté naše řady v průběhu roku velmi rozrostly. Stepařům bude také představen sportovní systém Sportlyzer, se kterým nově T-Group spolupracuje, rezervační systém Reenio a mnoho dalšího. 

Roztančíme Řečkovice, stejně jako loni!

V pátek 27.8. se jako součást soustředění představí T-Group na Dětském dni za radnicí v Řečkovicích, kde uvidíte některé z mistrovských choreografií našeho studia. Budeme moc rádi, když nás přijdete podpořit a řeknete o akci i dalším lidem, které by step a vše, co ve studiu děláme, mohlo oslovit. 

Na všechny se budeme na konci srpna těšit na viděnou. 

Základní informace o soustředění: 

Kdy: 23. – 27. 8. 2021 (8:30 – 18:00)

Kde: T-Group Dance Studio

Jídlo a pití: zajištěn oběd a pitný režim

Přespávání: každá formace jednou přespí ve studiu (odměna za zvládnutí online výuky)

Cena: v závislosti na kompenzacích 0 Kč, 600 Kč nebo 2900 Kč

DŮLEŽÍTÉ: Po vytvoření rezervace vám přijde celý přehled rezervace včetně PDF s rezervační vstupenkou do emailu. V případě, že email se vstupenkou a potvrzením nedorazí, podívejte se, prosím, i do nevyžádané pošty. PDF je možné stáhnout i z potvrzovací obrazovky po vytvoření rezervace. Vstupenku si s sebou vezměte na akci vytištěnou nebo v mobilním telefonu pro potřeby odbavení rezervací.

Rezervace T-Group soustředění 2021:

Zbývá do soustředění:

 • Často kladené dotazy:

 • Jaká budou na soustředění omezení kvůli Covid-19?

  Ohledně omezení na soustředění obdrží všichni účastníci email s informacemi. Všechna aktuální opatření budou bez výjimky dodržena, nechceme ale rodičům ani stepařům komplikovat život víc, než je vzhledem k situaci nutné. Proto se snažíme vždy přijít s co nejefektivnějším řešením vzhledem k situaci. 

 • Bude zajištěno stravování na soustředění?

  Ano. V rámci soustředění zajišťujeme obědy a pitný režim dětí. 

 • Můžeme přihlásit na soustředění i nesoutěžní stepaře a tanečníky?

  Ne, soustředění je určeno pro soutěžní stepaře jako příprava na MČR a MS ve stepu. Součástí soustředění je také celá řada nestepařských lekcí a přednášek, které jsou určeny výhradně pro soutěžní stepaře. 

  Výjimka: Tanečníci Jazz dance a Creative dance/Contemporary, kteří se mají účastnit show v Divadle Radost se mohou vybraných lekcí soustředění zúčastnit. 

 • Kdo lekce povede?

  O vedení lekcí se postarají stálí lektoři T-Group Dance Studia a dále externí lektoři vybraní speciálně pro naše soustředění.

  Těšit se můžete na herečku Pavlu Vitázkovou, baletky Barboru Veselou a Karolínu Čechovou, trenéra Mariána "Čoča" Krásného a mnoho dalších lektorů.  

  Celou výuku zaštiťuje zakladatel studia Tobiáš Košir.

 • Je soustředění povinné?

  Soustředění je pro soutěžní stepaře povinné jako součást přípravy na show v Divadle Radost,  MČR a MS ve stepu.