Začíná přihlašování na T-Group příměšťák!

A je to tady! Od 8. do 12. srpna a od 15. do 19. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťáky s mistry světa. Tanec ✅, step ✅, herectví ✅, akrobacie✅.
To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou. Po loňské velmi úspěšné premiéře navazujeme letos hned dvěma příměstskými tábory s vašimi oblíbenými lektory a tanečníky! 
 
Chcete do toho jít s námi? 👍 Vyplňte přihlášku a zajistěte si ten nejlepší možný vstup do světa stepu, tance a umění.🎶
 
Kapacita příměšťáku je omezena!⏱ Kvalita a individuální přístup jsou totiž u nás na prvním místě! 🥇
 

Program:

15 našich zkušených lektorů připravuje pro děti na taneční a stepařský příměstský tábor celou řadu skvělých aktivit, které se všechny ponesou v duchu tématu Piráti. Děti se mohou těšit na lekce stepu, tance, akrobacie, herectví, základů atletiky a zdravého pohybu, to vše hravou formou. Děti si užijí nejen zázemí nově zrekonstruovaných tanečních a stepařských sálů, ale také venkovních prostor v prostředí Zamilovaného hájku a blízkého okolí Řečkovic.

Celý příměstský tábor svou účastí a vedením lekcí zaštiťuje Tobiáš Košir – devítinásobný mistr světa ve stepu, v loňském roce oceněn mezinárodní taneční organizací IDO jako nejúspěšnější soutěžní světový tanečník, finalista Česko Slovensko má talent 2019, zakladatel a Head Choreographer T-Group Dance Studio. Náš tým lektorů je tvořen tanečníky, stepaři, herci a trenéry, kteří mají obrovské zkušenosti s prací s dětmi a dlouhodobě se podílí i na vedení kurzů přímo v T-Group.

Přihláška na příměšťák:

Naplněnost T-Group příměšťáku 8.-12. 8. 2022
100%
Naplněnost T-Group příměšťáku 15.-19. 8. 2022
100%
 • Často kladené dotazy:

 • Musí mít dítě vlastní stepařskou obuv?

  Nemusí. Ve studiu máme stepařské boty k zapůjčení zdarma.

 • Pro koho je příměstský tábor vhodný?

  Vhodnou věkovou skupinou jsou děti od čtyř do deseti let. Nemusí mít žádné zkušenosti s tancem ani stepem, na T-Group příměšťáku se budeme těšit na všechny děti, které mají rády pohyb a zábavu. 

 • Kdo lekce povede?

  Několik lekcí povede sám zakladatel studia a devítinásobný mistr světa ve stepu Tobiáš Košir. O zbytek programu se postarají nejrůznější lektoři, kteří primárně vedou lekce v T-Group. Celkem se o děti bude starat 15 trenérů, tanečníků, stepařů a herců.

 • Co se dítě na příměšťáku naučí?

  V průběhu příměstského tábora si děti osvojí základy různých tanečních stylů, u nejmenších pak tanec obecně. Dále se naučí propojovat taneční prvky s akrobacií a hravou formou si otevřou brány do světa tance a umění. Dalšími prvky příměšťáku budou také lekce základů gymnastiky, atletiky, správného držení těla a mnoho dalšího. 

 • Má T-Group kurzy pro malé děti i mimo příměstský tábor?

  Samozřejmě! Každý rok nabízíme několik kurzů, které jsou vhodné pro děti od čtyř let. Hlavním kurzem je step pro začátečníky, dále pak nabízíme pro nejmenší taneční a pohybovou přípravku, kde se teprve děti samy rozhodují, který taneční styl jim bude nejvíce vyhovovat. Dále u nás ve studiu nabízíme kurzy jazz dance, creative dance, contemporary, street dance a kondičního a kompenzačního tréninku.