4. 8. 2022

Adam Košir

Čeká nás T-Group soustředění 2022!

Blíží se konec srpna a s ním přichází i třetí velké T-Group soustředění pro soutěžní stepaře. Po velkém úspěchu soustředění z posledních dvou let se i letos těšíme, že týden intenzivní přípravy dodá všem našim tanečníkům jistotu a chuť se dále zlepšovat na našich kurzech od začátku nového školního roku.

Týden plný tance, stepu, workshopů a přednášek!

V týdnu od 22. do 26. srpna vždy od 8:30 do 18:00 budou všichni naši stepaři trénovat, aby se připravili na mistrovství světa ve stepu a na novou sezónu, která je poté čeká!

Příprava na soutěž i osobnostní rozvoj!

Letos nás čas netlačí tak jako v minulých letech a formace máme téměř připraveny, důkazem může být titul mistrů Evropy ze všech tří hlavních věkových kategoriích.  Můžeme si tedy dovolit pojmout soustředění jinak než v loňském roce. Více tance, více přednášek, více nesoutěžního stepu a více speciálních lekcí. Na čtvrtek poté chystáme projekt, který ale zůstane pro naše členy tajemstvím.  

Tanečníci, maséři, trenéři a pedagogové

Z externích lektorů představí své umění skvělá tanečnice Contemporary Simona Doležalová se svými workshopy, bojové umění spojené s hudbou a rytmem si připraví po loňském úspěchu opět Barbora Veselá. Jsme nadšení, že navážeme na dosavadní spolupráci s maséry a fyzioterapeuty z OK Movement, kteří se našim členům budou věnovat tři celé dny ze soustředění. Připraví si kompenzační cvičení, aktivační cviky, warm up i cool down drilly a podobně. Těšit se naši stepaři mohou i na přednášky o zdravém sportu, pohybu a stravování od trenéra olympioniků Petra Košira. Samozřejmě chystáme i několik překvapení, na která si ale budete muset počkat až na samotné soustředění. 

Plán na školní rok a vize do budoucna

Mimo jiné proběhne i přednáška T-Group Standards. Ta má za cíl představit členům směr, jakým se studio ubírá, a vize, které do budoucna má. Po loňské přednášce na podobné téma se do fungování studia zapojilo daleko více členů, a i díky tomu se poté naše řady v průběhu roku velmi rozrostly. 

Zakončíme to jamem ve Staré prádelně!

V pátek 26. 8. zakončíme soustředění a celé prázdniny T-Group Summer Tap Jamem 2022 ve Staré prádelně. Loni se akce skvěle vydařila a letos ji ozvláštní živá hudba od Filipa Zeinera a Martina Zezuly, umělců, kteří zazářili na naší velké stepařské show v červnu tohoto roku. 

Základní informace o soustředění: 

Kdy: 22. – 26. 8. 2022 (8:30 – 18:00)

Kde: T-Group Dance Studio

Jídlo a pití: zajištěn oběd a pitný režim (hrazeno z dotace MMB v programu Mládežnický sport ve výši až 30 000 Kč)

Přespávání: každá formace jednou přespí ve studiu (odměna za týmovou práci a zvládnutí soutěží)

Cena: 2 900 Kč

DŮLEŽÍTÉ: Po vytvoření rezervace vám přijde celý přehled rezervace včetně PDF s rezervační vstupenkou do emailu. V případě, že email se vstupenkou a potvrzením nedorazí, podívejte se, prosím, i do nevyžádané pošty. PDF je možné stáhnout i z potvrzovací obrazovky po vytvoření rezervace. Vstupenku si s sebou vezměte na akci vytištěnou nebo v mobilním telefonu pro potřeby odbavení rezervací.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

 

  • JAKÁ BUDOU NA SOUSTŘEDĚNÍ OMEZENÍ KVŮLI COVID-19?

Pro účast na soustředění nejsou kladeny žádné specifické hygienické nároky.

 

  • BUDE ZAJIŠTĚNO STRAVOVÁNÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ?

Ano. V rámci soustředění zajišťujeme obědy a pitný režim dětí. 

 

  • MŮŽEME PŘIHLÁSIT NA SOUSTŘEDĚNÍ I NESOUTĚŽNÍ STEPAŘE A TANEČNÍKY?

Ne, soustředění je určeno pro soutěžní stepaře jako příprava na MS ve stepu. Součástí soustředění je také celá řada nestepařských lekcí a přednášek, které jsou určeny výhradně pro soutěžní stepaře. 

 

  • KDO LEKCE POVEDE?

O vedení lekcí se postarají stálí lektoři T-Group Dance Studia a dále externí lektoři vybraní speciálně pro naše soustředění.

Těšit se můžete na tanečnici Simonu Doležalovou , baletku a tanečnici Barboru Veselou, maséry z OK Movement a mnoho dalších lektorů.  

Celou výuku zaštiťuje zakladatel studia Tobiáš Košir.

 

  • JE SOUSTŘEDĚNÍ POVINNÉ?

Soustředění je pro soutěžní stepaře povinné jako součást přípravy na MS ve stepu. 

Soustředění 2022

17 fotek, 1 video

22.-26.8.2022

Soustředění 2022

8:30-18:00

T-Group Dance Studio

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

25. 8. 2021

Adam Košir

Přihlaste se do T-Group a stepujte s mistry světa!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V T-GROUP 30. 8. – 3. 9. od 10 do 18 hodin! Přijďte se podívat do našich krásných prostor na adrese Karásek 2245/1f v brněnských Řečkovicích a přihlaste se do T-Group!

16. 5. 2022

Adam Košir

REVOLUTION - Velká stepařská show T-Group

Zažijte Velkou stepařskou show T-Group, která se letos ponese v duchu tématu REVOLUTION. Těšit se můžete na mistry světa ve stepu, finalisty Česko Slovensko má talent 2019, stepaře světových kvalit, členy nejlepšího stepařského studia v České republice pro rok 2021, ale také začínající stepařské naděje budoucnosti a hned několik hostujících umělců.

1. 3. 2022

Adam Košir

Začíná přihlašování na T-Group příměšťák 2022!

A je to tady! Od 8. do 12. srpna a od 15. do 19. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťáky s mistry světa. Tanec ✅, step ✅, herectví ✅, akrobacie✅. To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou. Po loňské velmi úspěšné premiéře navazujeme letos hned dvěma příměstskými tábory s vašimi oblíbenými lektory a tanečníky!

11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group v DVTV! Rozhovor se zakladateli studia

Sport je emoční horská dráha, důležité je zažívat i neúspěchy, neměl jsem trenéra, tak jsem si musel vybudovat vlastní styl, říká devítinásobný mistr světa ve stepu a finalista Česko Slovensko má talent 2019 a Talentmanie Tobias Košir. Baseball je chytrý, taktický a kolektivní sport, v Česku nedoceněný. Trénovat děti jsem začal už v patnácti, dodává trenér baseballového týmu Adam Košir. Společně založili T-Group Dance Studio, kde se věnují výuce stepu.

Všechny články