8. 3. 2020

Adam Košir

Tobiáš a Sára ve finále talentu zazářili!

Tobiáš Košir, Sára Titzová a více než 30 stepařů z T-Group v hlavním vysílacím čase ve finále Česko Slovensko má talent 2019.

Vystoupení na magickou hudbu Bohemian Rhapsody sice na celkové vítězství nestačilo, přesto se jednalo bezesporu o největší mediální úspěch českého stepu moderní doby.

Do českého finále nejznámější světové talentové soutěže se ještě nikdy stepaři nedostali. Zajímavostí pak je, že nejblíž tomu byl právě zakladatel studia Tobiáš Košir, který kdysi v Talentmanii skončil v posledním vyřazovacím kole jako jeden z favoritů na celkové vítězství (podle sázkových kanceláří). Velká očekávání měla stepařská veřejnost i od tohoto čísla. Ve videu níže se můžete přesvědčit, že nové brněnské studio nezklamalo! 

Už když se Tobiáš se Sárou o postupu do finále dozvěděli, rozhodli se do produkce svého finálového čísla zapojit co možná největší část T-Group. A povedlo se. Naši členové tak mají zážitek na celý život a mohli vidět, jak se vytváří show pro přímý přenos. Na tomto místě je třeba ocenit obrovskou organizovat celé skupiny stepařů, kterou obdivovali snad všichni členové bratislavského štábu. Na žádné zkoušce nebyly kvůli nám prostoje, všechny pokyny se nám dařilo plnit napoprvé a ihned. I přes velký úspěch v soutěži jako takové, právě tyto drobné dílčí úspěchy nám ukazují, že jdeme správným směrem a dělají nám radost největší.

I pro hlavní dva protagonisty šlo o jedinečnou zkušenost. Tobiáš už mnoho natáčení zažil a přímý přenos pro něj nebyl žádnou novinkou. O své postřehy se tak podělila Sára Titzová, pro kterou bylo finále televizní premiérou. “Na začátku jsem to brala jako dobrodružství a těšila se, že zažívám něco nového. Když jsme se ale dostali do finále, byl to splněný sen. Přímý přenos finálového kola byla velmi cenná zkušenost, za kterou jsem vděčná. Na druhou stranu už vím, jak je show byznys nesnadný,” zhodnotila brněnská stepařka z T-Group.

Velmi nás těší, že jsme mohli tímto způsobem step zpropagovat. Ukázat jsme, že se za poslední roky velmi posunul. Věříme také, že to pro naše členy nebyl poslední kontakt s prostředím médií. Doufáme, že v průběhu let se nám podaří step zviditelnit znovu a opět originálním neotřelým způsobem. Teď přišel čas vrátit se k tréninku a náročnému procesu překonávání sebe sama, abychom byli zase o trochu lepší. 

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

9. 12. 2019

Adam Košir

Máme první PROMO video

Podařilo se! Máme první propagační video pro T-Group.

12. 12. 2019

Adam Košir

T-Group má mistry světa

Na přelomu listopadu a prosince roku 2019 se členové T-Group zúčastnili Mistrovství světa ve stepu.

2. 12. 2019

Adam Košir

První velký rozhovor o T-Group!

První oficiální rozhovor o T-Group je tady!

26. 12. 2019

Adam Košir

Zaplnili jsme Svoboďák!

Obrovský úspěch se podařil T-Group dva dny před Štědrým dnem. Vystoupili jsme na Brněnských Vánocích a poprvé v historii se českým stepařům podařilo zaplnit náměstí Svobody!

Všechny články