19. 2. 2021

Adam Košir

Máme zástupce ve světové komisi tanečníků!

Tobiáš Košir byl zvolen do šestičlenné komise, která reprezentuje tanečníky z celého světa.

“Je to pro mě velká čest a závazek. Mezi tanečníky se pohybuji už přes deset let a chtěl bych udělat co nejvíc pro to, aby jejich zážitky z tanečního života byly co možná nejlepší,” zhodnotil zvolení do komise Tobiáš.

Velkým cílem našeho studia bylo se hned v prvních letech svého fungování dostat do struktury mezinárodní taneční organizace IDO. Úspěch, který se povedl Tobiáši Koširovi ale dalece předčil naše očekávání. Místo toho, abychom se jako studio podíleli jen na stepařské části tance, podařilo se nám dostat se do orgánu, který se věnuje všem tanečním odvětvím. Tobiáš se totiž jedním z šesti světových tanečníků, kteří byli jmenování do světové komise tanečníků, která zastupuje tanečníky ze všech kontinentů a reprezentuje jejich zájmy na soutěžích i mimo ně.

Hlavním cílem komise tanečníků je být hlasem taneční komunity. “V současné době se taneční komise seznamuje se všemi tanečními styly, které zastupuje a účastní se jednání orgánů IDO,” vysvětlil Košir. 

Ze všech světových stepařů je tak Tobiáš jedním ze dvou zástupců v této komisi, jejíž funkční období je tříleté. Přejeme všem členům hodně štěstí a úspěchu ve svých funkcích. 

Článek mezinárodní taneční organizace o komisi tanečníků: IDO Dancers Comission Launched

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

18. 6. 2020

Adam Košir

Rozhovor s Tobiášem Koširem pro Brněnský metropolitan

V T- Group se děly i v čase karantény skvělé věci. O projektu T- Group LIVE jsme průběžně informovali na našem Facebooku. Více o naší iniciativě, která spojila stepařský svět, prozradil v rozhovoru pro Brněnský metropolitan zakladatel studia Tobiáš Košir.

2. 12. 2019

Adam Košir

První velký rozhovor o T-Group!

První oficiální rozhovor o T-Group je tady!

12. 12. 2019

Adam Košir

T-Group má mistry světa

Na přelomu listopadu a prosince roku 2019 se členové T-Group zúčastnili Mistrovství světa ve stepu.

24. 9. 2020

Adam Košir

Napsali o nás: Step žije, chce dokázat mladý mistr světa!

O T-Group je zase slyšet. Po řečkovickém zpravodaji ŘEČ a Brněnském Metropolitanu se naše studio dostalo do dalšího média.

Všechny články