24. 9. 2020

Adam Košir

Napsali o nás: Step žije, chce dokázat mladý mistr světa!

O T-Group je zase slyšet. Po řečkovickém zpravodaji ŘEČ a Brněnském Metropolitanu se naše studio dostalo do dalšího média.

Ve čtvrtek 24. září vyšel v Právu článek o zakladateli T-Group Dance Studio Tobiáši Koširovi. O tom, jaké hodnoty se snaží svým svěřencům předávat, jaké plány má do budoucna a co se dělo v T-Group v době karantény si Tobiáš popovídal s redaktorem Práva Petrem Kozelkou. 

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

18. 6. 2020

Adam Košir

Rozhovor s Tobiášem Koširem pro Brněnský metropolitan

V T- Group se děly i v čase karantény skvělé věci. O projektu T- Group LIVE jsme průběžně informovali na našem Facebooku. Více o naší iniciativě, která spojila stepařský svět, prozradil v rozhovoru pro Brněnský metropolitan zakladatel studia Tobiáš Košir.

2. 12. 2019

Adam Košir

První velký rozhovor o T-Group!

První oficiální rozhovor o T-Group je tady!

8. 4. 2021

Adam Košir

Rozhovor s Tobiášem pro IDO

Tobiáš Košir se stal historicky prvním Čechem, který se dostal do komise tanečníků International Dance Organization. O jeho zvolení do funkce jsme psali zde. Mezinárodní taneční organizace s ním udělala velký rozhovor o jeho spojení s IDO.

11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group v DVTV! Rozhovor se zakladateli studia

Sport je emoční horská dráha, důležité je zažívat i neúspěchy, neměl jsem trenéra, tak jsem si musel vybudovat vlastní styl, říká devítinásobný mistr světa ve stepu a finalista Česko Slovensko má talent 2019 a Talentmanie Tobias Košir. Baseball je chytrý, taktický a kolektivní sport, v Česku nedoceněný. Trénovat děti jsem začal už v patnácti, dodává trenér baseballového týmu Adam Košir. Společně založili T-Group Dance Studio, kde se věnují výuce stepu.

Všechny články